למה איתנו?

פשטות, נוחות ויעילות

מערכת הנהלת החשבונות שלנו היא קלה ופשוטה במיוחד לתפעול. אין שום צורך בידע מוקדם – פשוט נרשמים ואפשר לצאת לדרך. המערכת פותחה מתוך מחשבה על בעלי העסקים ונועדה לספק פתרונות דיגיטליים לכל צרכי העסק שלכם. במקום לבזבז זמן יקר על בירוקרטיה תוכל לנהל את העסק שלך מכל מקום, ובכל זמן, ולדעת תמיד איפה העסק שלך עומד. לא עוד פנקסי חשבוניות, ניירת שהולכת לאיבוד וחוסר וודאות – מהיום הכל נמצא בקצות האצבעות.

אנחנו כאן בשבילכם

אצלנו תקבלו לא רק סיוע טכני בכל שאלה או בעיה בשימוש במערכת MyCount, אלא גם ליווי מקצועי בכל הקשור לניהול העסק שלכם. צוות רואי החשבון, יועצי מס ומנהלי החשבונות שלנו נמצאים כאן ללוות אתכם מהרגע הראשון ולענות על כל שאלה. שעות הפעילות הרשמיות שלנו הן בימים א-ה בשעות 09:00 – 16:00, בשעות אלה תקבלו מענה אנושי מהיר. מחוץ לשעות הפעילות, יינתן מענה למקרים דחופים.

מחירים נוחים לעסק שלך

אצלנו ב MyCount מבינים שלא כל העסקים זהים, כאשר לכל עסק יש את הצרכים שלו. בשביל להתאים את השירותים שלנו במיוחד לעסק שלך, אצלנו תוכל למצוא מגוון מסלולים בהיקפים שונים. כך תוכל לבחור את המסלול שהכי מתאים לך ולשלם רק על מה שאתה באמת צריך.

אבטחת מידע וגיבוי בענן

כל המסמכים שאתם שולחים או מוציאים מהמערכת (הצעות מחיר, חשבוניות מס, קבלות וכו') מגובים באופן אוטומטי, ונשמרים בארכיון כך שלא תאבדו שום מסמך. כל המידע הנוגע לעיניינים פיננסים הוא קריטי ורגיש. המערכת שלנו מאובטחת באופן מלא כך שאתם יכולים להיות רגועים שהמידע שאתם מעלים נשמר במקום בטוח.

תפריט נגישות

לעוד פרטים

לאן אתם צריכים להגיע?

לחצו לכניסה ל MYCPRO
לחצו לכניסה ל MYC