עובד כשליח?
עם Mycount תוכל לחסוך כסף רב וליהנות מראש שקט

אנחנו נפתח עבורך תיק ברשויות ונדאג לכל הניהול השוטף שלך

מה אתה מרוויח?

קץ לבירוקרטיה

אצלינו כל השירותים הם דיגיטלים, כך שכל מה שצריך לעשות זה לחתום בחתימה דיגיטלית דרך הנייד ולשלוח את המסמכים דרך האפליקציה

חיסכון כספי

כעצמאים, אתם זכאים להזדכות מול רשויות המס על ההוצאות שלכם (כמו דלק, תיקונים, טלפון ועוד). כך תשלמו פחות מס ותשאירו אצלכם יותר כסף.

מחיר אטרקטיבי

המחירים שלנו קבועים ומשתלמים במיוחד.

לפרטים נוספים פנה אלינו בווצאפ או בטלפון

מה כולל השרות שלנו?

פתיחת תיקים
במחיר מיוחד

אפליקציה מתקדמת
ונוחה לניהול השוטף

העברת הוצאות ומסמכים
צילום בנייד או במחשב

הדרכה, תמיכה טלפונית
וליווי לאורך כל הדרך

הפקת חשבוניות / קבלות דיגיטליות ללא הגבלה

דוחות רווח והפסד
און ליין

דוח שנתי לרשויות המס

חישוב פנסיה
לעצמאים ע"פ חוק

אז כמה זה עולה?

לעוסק פטור

₪99

לחודש לא כולל מע"מ

לעוסק מורשה

₪199

לחודש לא כולל מע"מ

**המחירים מותנים בהתחייבות ל-5 חודשים לפחות בשנה קלנדרית.

קצת עלינו

MyCuont מציעה מערכת ממוחשבת יעילה ופשוטה לניהול העסק, באפליקציה מהנייד או מהמחשב. עם המערכת תדעו בכל רגע כמה אתם עתידים לשלם לרשויות המס ומה מצב העסק שלכם. תוכלו להוציא חשבוניות מס ללקוחות, לסלוק בכרטיסי אשראי ולשלוח בצילום חשבוניות הוצאות דרך האפליקציה או כקובץ במחשב.

כל זה בלי הסתבכות בניירת וללא צורך לשלם בנפרד לחברות חשבוניות ירוקות ולהנהלת חשבונות. באמצעות המערכת שלנו תחסכו זמן יקר וכסף.

פשטות, נוחות ויעילות

מערכת הנהלת החשבונות שלנו היא קלה ופשוטה במיוחד לתפעול. אין שום צורך בידע מוקדם – פשוט נרשמים ואפשר לצאת לדרך. המערכת פותחה מתוך מחשבה על בעלי העסקים ונועדה לספק פתרונות דיגיטליים לכל צרכי העסק שלכם.

במקום לבזבז זמן יקר על בירוקרטיה תוכל לנהל את העסק שלך מכל מקום, ובכל זמן, ולדעת תמיד איפה העסק שלך עומד. לא עוד פנקסי חשבוניות, ניירת שהולכת לאיבוד וחוסר וודאות – מהיום הכל נמצא בקצות האצבעות

כל זה בלי הסתבכות בניירת וללא צורך לשלם בנפרד לחברות חשבוניות ירוקות ולהנהלת חשבונות. באמצעות המערכת שלנו תחסכו זמן יקר וכסף.

אנחנו כאן בשבילכם

אצלנו תקבלו לא רק סיוע טכני בכל שאלה או בעיה בשימוש המערכת, אלא גם ליווי מקצועי בכל הקשור לניהול העסק שלכם. צוות רואי החשבון, יועצי מס ומנהלי החשבונות שלנו נמצאים כאן ללוות אתכם מהרגע הראשון ולענות על כל שאלה.

שעות הפעילות הרשמיות שלנו הן בימים א-ה בשעות 09:00 – 19:00 וביום ו’ 09:00 – 14:00. בשעות אלה תקבלו מענה אנושי מהיר. מחוץ לשעות הפעילות, יינתן מענה למקרים דחופים.