המלצות

5
המעבר מלהיות עובד שכר לפתיחת עסק עצמאי היה קצת מלחיץ בהתחלה, מהרבה סיבות. מבחינתי היה נהדר למצוא שירות שמוריד ממני את הטרחה שבכל סוגיית הנהלת החשבונות ומאפשר לי להתמקד בבניית העסק שלי. התוכנה של MyCount היא פשוטה ונוחה, והשירות האישי שקיבלתי מהם היה פשוט נהדר. בהחלט ממליצה בחום.

בת אל

בת אל
5
אני רוצה להודות לצוות של MyCount על השירות המסור והמקצועי. כשאתה מקים עסק חדש אתה מגלה שאתה חייבת להתחיל להבין בהמון תחומים חדשים ולעשות כמעט הכל בעצמך, משיווק, דרך פיתוח עסקי ועד סוגיות של כספים וחשבונות. למזלי MyCount הורידו לי דאגה אחת מהראש. אני יכול להיות רגוע שכל הטיפול מול רשויות המס נמצא בידיים טובות, וכל מה שאני צריך לעשות זה לצלם קבלות ולהוציא חשבוניות דרך האפליקציה.

ג׳ון רשף

נדל"ן ותיווך
5
אני עובד כמורה שכיר בבית ספר תיכון, ולפני כשנה החלטתי להתחיל לתת שיעורים פרטיים ולכן הייתי צריך לפתוח תיק עוסק פטור. בהתחלה כשפתחתי את התיק לא הבנתי את כל סוגיית ההוצאות המוכרות, והנחתי שבגלל שאני בסך הכל נותן שיעורים פרטיים מהבית לא יהיו לי בכלל הוצאות להצהיר ואני אצטרך לשלם הרבה מס. ב-MyCount קיבלתי הסבר מעמיק על הנושא וגיליתי שגם אני יכול להצהיר על כל מיני הוצאות בעסק שבכלל לא הייתי מעלה בדעתי, וכך חסכתי הרבה כסף בתשלומי מס.

גל פארי

מורה פרטי
5
המערכת של MyCount שידרגה באופן משמעותי את סל השירותים שאנחנו מציעים ללקוחות. מאז תחילת שיתוף הפעולה שלנו אנחנו מקבלים המון תגובות חיוביות וגם צירוף של לקוחות רבים חדשים שמתלהבים מהמערכת ומגלים בזכותה כמה פשוט היום להיות עצמאים. בזכות השירות המקצועי והמהיר ב-MyCount אנחנו יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלנו בידיים טובות ומתכננים להמשיך את שיתוף הפעולה הזה לטווח ארוך.

גלובל שרותי משרד

5
מבחינתי, הדברים הכי חשוב אצל כל נותן שירות הוא תשומת לב ללקוח, יחס אישי ומעל לכל מקצועיות. בתור בעל עסק שנכווה מטיפול שקיבלתי אצל רו"ח אחר, המעבר ל-MyCount היה פשוט הצלה. פתאום קיבלתי יחס אישי כאילו אני הלקוח היחיד שלהם, וייעוץ המס שלהם חסך לי אלפי שקלים השנה. חבל רק שלא הכרתי אותם בעבר, ככה יכולתי לחסוך הרבה כסף בשנתיים האחרונות.

חגי דניאל

שירותי מחשוב
5
הדבר שאני הכי אוהבת במערכת של MyCount היא העובדה שאני אני יכולה לבצע את כל הפעולות שאני צריכה באפליקציה אחת פשוטה ונוחה. בעיקר אני נהינת מזה שאני יכולה תמיד לראות את דוחות הרווח והפסד ולדעת את המצב של העסק און ליין, ולא צריכה לצאת מהבית ולהגיע לרו"ח בשביל זה, מה שנוח בעיקר עכשיו בתקופת הקורונה.

עדי מימון

קוסמטיקאית
5
התוכנה של MyCount היא מאוד נוחה וידידותית ומאפשרת לי פשוט לצלם את ההוצאות ולהוציא חשבוניות בלי להסתבך. בנוסף, אני מאוד מרוצה מזה שהם מבצעים בשביל מעקב לאורך זמן על ההוצאות של העסק ומתזכרים אותי אם אני שוכחת לדווח בחודש מסויים על הוצאה כלשהי, ככה שאני לא אפסיד כסף. התחושה היא שבאמת יש ליווי אישי צמוד מצד הצוות שלהם.

פיק לייט

תאורה מעוצבת

תפריט נגישות

לעוד פרטים

לאן אתם צריכים להגיע?

לחצו לכניסה ל MYCPRO
לחצו לכניסה ל MYC